Guangžou U-POR Auto Accessory Co, Ltd

Įkurta 2002 m., U-Por Auto Accessory Co, Ltd yra mokslinių tyrimų ir plėtros, gamybos ir pardavimo integruotos bendrovės. Mes specializuojamės vidaus ir išorės apdailos dalių, tik "Porsche", pavyzdžiui, "Cayenne", "Macan", "Panamera", "Boxster", 911 ir tt. Produktai daugiausia skirti Kūno rinkiniui, važiavimo lentoms, išmetimo duslintuvams, priekinei ir galinei slydimo plokštėms, stogui, dekoratyvinei apdailai ir pan. "Now U-POR" yra lyderis ir "Porsche Modification" pramonės atstovė Kinijoje ir sėkmingai keičia daugiau nei 38 000 "Porsche" automobilių.

Šiuo metu mes užsiimame 5386 kvadratinių metrų plote ir valdo daugiau nei 200 darbuotojų. Mes primygtinai reikalaujame naudoti aukštos kokybės medžiagą ir amatus, o reikalaujamas kokybės standartas paprastai yra aukštesnis nei pramonės standartas. Siekdami sukurti naujus produktus, kad patenkintų klientų poreikius, nuolat perkame naujausius "Porsche" automobilių modelius. Mūsų kompanija gali pasiūlyti pavyzdžių apdorojimą, projektavimą ir plėtrą klientams.

Mes specializuojamės vidaus ir išorės apdailos dalių, tik "Porsche", pavyzdžiui, "Cayenne", "Macan", "Panamera", "Boxster", 911 ir tt. Produktai daugiausia skirti Kūno rinkiniui, važiavimo lentoms, išmetimo duslintuvams, priekinei ir galinei slydimo plokštėms, stogui, dekoratyvinei apdailai ir pan.

9.jpg

Tiesiog "Porsche", pavyzdžiui, "Cayenne", "Macan", "Panamera", "Boxster", 911 ir kt